Mainīs un palielinās vairāku minibusu reisu skaitu

Tiks palielināts reisu skaits 206. maršrutā Autoosta – Jugla – Mežciems, lai vakaros tirdzniecības centra „Alfa” klientiem un darbiniekiem būtu ērtāka iespēja nokļūt mājās. Būtiski pieaugs arī reisu skaits 216. maršrutā Centrs – Ķengarags, kur minibusi kursēs biežāk, kustības intensitāte pieaugs par 54 reisiem.

 

Ņemot vērā pasažieru ierosinājumus, tiks mainīts 237. maršruts Imanta -Esplanāde. Sākot ar pirmo maija darba dienu, 237. mikroautobuss apbrauks centru pa Valdemāra, Stabu un Brīvības ielām. RMS pārstāvis Andrians Boldans apliecināja, ka pasažieri, kuri iekāps posmā no Mākslas muzeja līdz Esplanādei, varēs turpināt braucienu līdz Imantai bez jaunas biļetes iegādes.

 

Izmaiņas skars arī 241. maršrutu Lidosta – Imanta – Esplanāde. Minibusi turpmāk brauks pa Valdemāra ielu – Raiņa bulvāri – Stacijas laukumu – Merķeļa ielu – Tērbatas ielu – Dzirnavu ielu – Brīvības ielu uz Esplanādi.

 

Savukārt 244. maršrutā no Centra uz Iļģuciemu darba dienās parādīsies desmit papildreisi, bet 267. maršruts pa Tvaiku ielu tiks pagarināts no „Aldara” līdz Sliežu ielai, lai ar transportu nodrošinātu Gaujienas ielas mikrorajona iedzīvotājus. Tomēr stabilas pasažieru plūsmas trūkuma dēļ vakaros kustība šeit tiks ierobežota. Vakaros tur braucot viens līdz divi pasažieri, paskaidroja A. Boldans. Savukārt pasažieru ērtībai pilsētas centrā 267. maršruta mikroautobusi abos virzienos kursēs caur Stacijas laukumu.

 

233. maršrutā no Centra uz Ziepniekkalnu uzņēmums konstatējis lielu skaitu neregulāro pārvadātāju, kuri „Rīgas mikroautobusu satiksmes” acu priekšā aizved pasažierus. Lai neprovocētu konfliktu, laika posmā no plkst. 10 līdz 16 kustība šajā maršrutā tiks samazināta, reisu daudzums saruks par 30 vienībām. Ja neregulārie pārvadātāji pametīs šo maršrutu, kā tas ir noticis citās līnijās, 233. maršruta reisu skaits atkal tiks palielināts.

 

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši