Lidosta „Rīga” sagaida deviņmiljono pasažieri

„Lidostā „Rīga” ir lielākais apkalpoto tranzīta/transfēra pasažieru skaits Baltijas valstīs, šogad sasniedzot 95%, kas apliecina lidostas konkurētspēju un dod stabilu pamatu turpmākai attīstībai. 2013. gadā lidostā „Rīga” apkalpoto tranzīta/transfēra pasažieru skaits sasniedzis 33%, no kuriem 97% pieder nacionālajai aviokompānijai airBaltic,” norāda starptautiskās lidostas „Rīga” valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks.

Savukārt airBaltic valdes loceklis Martins Sedlackis uzsver: „Rīga ir Baltijas reģionā vienīgā funkcionējošā tranzītlidosta, caur kuru pasažieri var sasniegt galamērķus Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pateicoties lieliskajai sadarbībai ar Rīgas lidostu un tās partneriem, airBaltic saviem pasažieriem var piedāvāt ļoti efektīvu savienojumu laiku starp reisiem – 25 minūtes, kas ir labākais Eiropā.”

Starptautiskā lidosta „Rīga” deviņmiljonajam pasažierim dāvāja iespēju piecas reizes gada laikā kopā ar pavadošo personu izmantot lidostas biznesa zāli, nacionālā aviokompānija – lidojumu biznesa klasē, bet lidostas „Rīga” sadarbības partneris TAV LATVIA pasniedza dāvanu grozu no ATU DUTY FREE veikaliem.

Foto: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši