Ledus skulptūras tavā kabatā

Dalies!

Festivāla dienās papildus skulptūru apskatei, Jelgavas pilsētā tiek piedāvātas dažādas atpūtas un izklaides iespējas, lai ikviens sev atrastu vistīkamāko nodarbi un orientētos plašajā klāstā, ir izveidots Palīgs – mobilā telefona aplikācija.

Šobrīd mobilā aplikācija ir pieejama Android operētājsistēmas lietotājiem, drīzumā tā būs pieejama arī Iphone lietotājiem. Izmantojot aplikāciju, būs iespējams sekot līdzi festivāla jaunumiem, iegūt informāciju par atpūtas un izklaides iespējām Jelgavā, iegādāties festivāla biļetes, kā arī sekot līdzi festivāla Twitter plūsmai, un tas vēl nav viss, ko tā piedāvā. Ledus skulptūru festivāla aplikācija darbosies kā 16. Starptautiskā ledus skulptūru festivāla un Jelgavas izklaižu un atpūtas vietu ceļvedis, kas tapis sadarbībā ar Jelgavas reģionālo tūrisma centru. Aplikāciju iespējams lejuplādēt Google Play aplikāciju veikalā un drīzumā arī App Store.

Šogad festivāls pulcēs 30 pasaulē atzītus tēlniekus un māksliniekus no 8 valstīm, kuri transformēs 70 tonnas ledus unikālos mākslas darbos.

Skulptūru parks apmeklētājiem tiks atvērts no 7. līdz 9. februārim, kad skatītāju vērtējumam tiks nodotas konkursa skulptūras, ledus bārs un foto objekti. Kopumā, vairāk nekā 50 ledus skulptūras, kuras veidotas par tēmu – „Brīnumzeme” (Wonderland). 

Foto: publicitātes

Lasi vēl

Dalies!

One thought on “Ledus skulptūras tavā kabatā

  • 16. janvāris, 2014 at 21:02
    Permalink

    Esmu bijusi un noteikti vēl aiziešu.

    Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

septiņpadsmit − 13 =

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši