Latvijā sāk demonstrēt filmu “Diāna”

Viena no pasaules apbrīnotākajām sievietēm, kuras dzīvē atlika maz vietas privātumam, uzdrīkstējās ļauties attiecībām, kas beidzās tikai dažas nedēļas pirms traģiskās autoavārijas 1997.gadā. Tiek uzskatīts, ka tieši Hasnats Hans bijis Diānas mūža mīlestība.

Titullomu režisora Olivera Hiršbīgela filmā izpilda aktrise Naomi Votsa, kura saņēmusi divas ASV Kinoakadēmijas balvu nominācijas un zināma pēc lomām tādos darbos kā “21 grams”, “Karalis Kongs”, “Malholanda ceļš”, “Divas mātes”, “Neiespējamais” u.c. Aktrise atklāj detaļas par jauno filmu un lomu:

Jūs septembra nogalē svinējāt savu 45.dzimšanas dienu. Kā, ejot gadiem, mainās jūsu lomas un piedāvājumi?

Naomi Votsa: “Esmu uzkrājusi gana daudz pieredzes savā vecumā, gluži tāpat kā jebkura cita sieviete. Tas atspoguļojas arī lomās, jo tās kļūst arvien interesantākas. Cilvēki mēdz teikt, ka, pārkāpjot četrdesmit gadu slieksni, viss apstājas. Tās ir muļķības!”

Kā jūsu līdzšinējās lomas, proti, šķietami parasta sieviete neparastās situācijās, sasaucas ar Velsas princeses Diānas attēlošanu jaunajā filmā? Viņa ir viena no pagājušā gadsimta ievērojamākajām personām…

Naomi Votsa: “Lai arī Diānu nekādi nevar nosaukt par parastu sievieti, manas lomas sasaucas ar Diānas atveidošanu kā cimds ar roku. Diāna dzīvoja starp priviliģētiem cilvēkiem, taču tika iegrūsta tādā pasaulē un notikumos, kam neviens nevar sagatavoties. Mani šajā lomā fascinēja Diānas vientulība un tas, ka viņai nācās saskarties ar ļoti sarežģītām un pat neatrisināmām situācijām.”

Vai bija viegli pieņemt filmas veidotāju uzaicinājumu spēlēt Diānu? Vai kādā brīdi šaubījāties?

Naomi Votsa: “Jā, es domāju par to, kā mani salīdzinās ar Diānu, kaut vai pēc ārienes. Vai esmu pietiekami gara, vai mani sejas vaibsti un balss atbilst… Sākotnēji es biju skeptiski noskaņota un nervozēju, taču pēc rūpīgām pārdomām, piekritu. Tas nebija viegli. Tomēr, kad sākām filmēt pirmās ainas, sapratu, ka viss būs kārtībā.”

Lasi vēl

1

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar
1 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
0 Komentāru autori
durka Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
durka
Viesis
durka

Un es jau cerēju,ka par D.Kubasovas gaitām….

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši