Ivo Fomins, gatavojoties jubilejas koncertiem, izdod jaunu dziesmu

Dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins piedāvā klausītājiem savu jaunāko dziesmu “Vēlreiz un vēlreiz”. Dziesmas pamatā ir Ivo ilggadējā sadarbības partnera Guntara Rača dzejolis no viņa dzejoļu grāmatas “365”. Ivo Fomins: “Kādu vakaru pāršķirstīju jauno Guntara dzejoļu krājumu un man ļoti iepatikās 25. jūnija dzejolis. Uzrunāja, ka tas bija par pašu svarīgāko, par spēju atbalstīt vienam otru. Sazinājos ar Guntaru, un viņš piekrita pierakstīt klāt vēl pāris pantiņus. Šo dziesmu es diezgan ilgi auklēju, līdz tagad tā ir gatava, un es nolēmu to publicēt.”

Guntars Račs: “Es ar prieku vēroju, kā dzejoļi no grāmatas “365” pamazām pārvēršas dziesmās. Šīs pērn, 25. jūnijā rakstītās rindas stāsta par savstarpēju palīdzību. Par draudzību un  mīlestību, kura piedzīvo gan pacilājuma mirkļus, gan arī smagus kritienus. Un, ja esi nokritis, tad ir tik svarīgi, ka līdzās ir cilvēks, kurš palīdz piecelties.” 2018.gads dziedātājam solās būt ļoti darbīgs. Nesen pavisam šaurā ģimenes lokā, ceļojuma laikā Taizemē, atzīmēta nozīmīga dzīves jubileja, kuras plašākas publiskās svinības plānotas rudenī. Tad jubileja tiks atzīmēta ar lielkoncertu sēriju, uzstājoties Liepājā, Rīgā un Jelgavā.

Jauno dziesmu Liepājā producējis Roberts Dinters, bet miksējis grupas dalībnieks Zigmārs Miemis. Skaņas pēcapstrādi jeb tā saucamo “master” studijā Hodila Records, Valmierā, paveica Ģirts Laumanis.

 

Foto & video: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši