Ieviesīs eksperimentālu autobusa maršrutu „Bolderāja-Ziepniekkalns”

Dalies!

Kā skaidroja komisijas priekšsēdētājs Vadims Faļkovs, iedzīvotāji sūdzējušies, ka šajā maršrutā, kur kursē tikai minibusi, nevar izmatot Rīgas domes piešķirtās atlaides. Tāpēc nolemts eksperimentālā kārtā šajā maršrutā uz trim mēnešiem izmēģināt „Rīgas satiksmes” autobusus.

Paredzēts, ka jaunajam autobusam tiks piešķirts 56.numurs un tas sāks kursēt no 27.janvāra. Savukārt no februāra šajā maršrutā plānots ieviest vairākas jaunas pieturvietas – pie dzelzceļa stacijas „Turība”, Āgenskalna ielā un Dreiliņu ielā.

Komisija piektdien arī nolēma autobusu maršrutos nr.13 „Babītes stacija – Kleisti – preču 2” un nr. 50 „Abrenes iela – TEC” ieviest pieturvietu „Matīsa iela” Avotu ielā un slēgt pieturvietu „Bruņinieku iela” Bruņinieku ielā, kā arī autobusu maršrutā nr.13 „Babītes stacija – Kleisti – Preču 2” ieviest pieturvietu „Bāze” Lubānas ielā un slēgt pieturvietu „Dārzeņu bāze” Babītes stacijas virzienā.

Tāpat komisija piekrita veikt grozījumus autobusu maršruta nr.8 „Stacijas laukums – Zolitūde” un nr.44 „Ziepniekkalns – Zolitūde” kustības sarakstos brīvdienās. Reisu skaits šajos maršrutos nemainīsies.

Foto: lvportals.lv

Lasi vēl

Dalies!

One thought on “Ieviesīs eksperimentālu autobusa maršrutu „Bolderāja-Ziepniekkalns”

  • 10. janvāris, 2014 at 15:20
    Permalink

    Kāpēc tas maršruts tikai eksperimentāls? Man kā reizi būs ļoti ērts braukt uz darbu!

    Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

3 + piecpadsmit =

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši