Eirovīzijas nacionālie pusfināli jau 1. un 2.februārī

Dalies!

Konkursa  radošā komanda parūpējusies par to, lai abos pusfinālos dziesmu un izpildītāju klāsts būtu aizraujoši daudzveidīgs. Bez konkursantiem koncertos uzstāsies arī viesi: 1.februārī – grupa „Dzelzs vilks”, aktieru ansamblis „Gapoljeri”, folkmūziķes māsas Dimantas un hip hop izpildītājs Pikaso jeb Jānis Lipšāns, bet 2.februārī – 2012.gada Pasaules koru olimpiādes čempioni vokālais ansamblis „Latvian Voices”, Aija Andrejeva, grupa „Headline” un iepriekšējo Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku Koru karu uzvarētājs koris „Sõla”. Abus vakarus uzstāsies arī šveicieši „Sinplus”, kas 2012.gadā pārstāvēja Šveici Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā Azerbaidžānā.

Pusfināla koncertus Rīgā vadīs improvizācijas teātra aktieris Nauris Brikmanis un pasākumu vadītājs Ēriks Loks (attēlos). Konkurss šogad noritēs “Made in Latvia” zīmē, jo visas konkursa dziesmas ir sacerējuši Latvijas autori.

Katrā pusfinālā savā starpā sacentīsies 12 dziesmas, 6 no kurām skatītāju balsojuma un žūrijas lēmuma rezultātā tiks tālāk uz finālu Ventspilī 22.februārī. Dziesmu secība pusfinālos publicēta un visas 24 dziesmas var noklausīties mājas lapā www.eirovizija.lv.

Koncertu sākums abas dienas pl. 21:00, tos varēs vērot arī tiešraidēs LTV1 un ltv.lv mājas lapā.

Foto: publicitātes

 

Lasi vēl

Dalies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

20 − 11 =

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši