Eirovīzijas aktualitātes no Vīnes

Dalies!

Vīnē esam mazāk par 24 stundām, bet jūtam, ka Austrija ļoti gaida viesus un konkursa dalībniekus. Krāsaini video ekrāni, reklāmu stendi, īpaši suvenīri, sabiedriskā transporta noformējums rada atmosfēru pilsētā un ik uz soļa atgādina, ka Eirovīzija ir sākusies.

Mūsu pirmās dienas spilgtākās atmiņas bija Aminatas negaidītā iepazīšanās ar viņas priekšnesuma māksliniecisko direktori Nikolīni Refsingu (Nicoline Refsing). Viņa ir īpaši specializējusies ikoniska dizaina un vizuālā koncepta radīšanā dažādiem gan lieliem, gan maziem televīzijas šoviem un mūziķu priekšnesumiem, tostarp radošā direktore lielākajiem Anglijas televīzijas šoviem “The Brit Awards”, “The National Television Awards” un “The National Movie Awards”, kā arī veidojusi skatuves noformējumu tādām starptautiski pazīstamām mūzikas pasaules zvaigznēm kā One Direction, Amy Winehouse, Cheryl Cole, Coldplay, Duffy un citiem. Aminata ar Nikolīnu iepazinās ātrāk nekā bija ieplānots. “Viesnīcas numuriņā izdzirdēju skanam manu dziesmu. Domāju, ka blakus kāds no mūsu komandas smeļas enerģiju pēc nogurdinošā ceļa, tāpēc uzvilku čības un gāju ciemos. Liels bija mans pārsteigums, kad istabas durvis atvēra smaidīga dāma – iepazīstoties, izrādījās, ka tā ir Nikolīna. Nedomāju, ka tā ir nejaušība, ka tieši dziesma Love Injected mūs sasauca šajā rītā vienu pie otras,” teic Aminata.

Ceturtdien Aminata dosies uz Eirovīzijas galveno notikuma vietu Wiener Stadhalle, lai pirmo reizi kāptu uz Eirovīzijas konkursa skatuves. Jau trešdien sniegtas pirmās intervijas un iepazīti daži konkursa dalībnieki, bet līdz šim piedzīvotais saucams par klusumu pirms vētras, kuru Aminata konkursa laikā ir gatava radīt skatītāju emocijās, sniedzot neaizmirstamu priekšnesumu Eirovīzijā.

Dienas apskatu sagatavoja: Zane Gargažina

Foto: publicitātes

Lasi vēl

Dalies!

One thought on “Eirovīzijas aktualitātes no Vīnes

  • 14. maijs, 2015 at 16:27
    Permalink

    Jokains konkurss, tur nav ne miņas no muzikālām kvalitātēm, jo vinnē visjokainākais personāžs – vismaz tā ir pēdējos ~10 gadus. Atklāti sakot, tas tak ir praids…

    Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

četrpadsmit + 11 =

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši