Eiropas Čempionāts svarbumbu celšanā U-16; U-18 jauniešiem

No Jēkabpils Latvijas izlasi pārstāvēja Zane Viliška.  Zanei  sacensībās bija tās grūtākais darbs komandā, jo sportistei bija jāstartē abās vecuma grupās. Nostartējot U-16  vecumu grupā, kurā Zane Viliška sīvā cīņā izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties  tikai Krievijas izlases sportistei un tieši pēc 10 minūtēm Zanei bija jāstartē vecākajā vecuma grupā, kura Zane palika trešā, bet vienalga uzstādot labāko rezultātu starp pārējām komandas dalībniecēm.

Kopumā Latvijas izlase starp 9 komandām  U-16 vecumu grupā izcīnīja 2. Vietu, piekāpjoties Krievijas izlases komandai.

U-18 vecumu grupā tika izcīnīta 3. Vieta. Otrie palika mājinieki Lietuvieši  1. Vietā Krievijas izlase.

U-16; U-18 komandu kopvērtējumā starp 9 komandām, 1.vietu ieguva Krievijas izlase ,2. Vietā Latvija, 3.vietā Lietuva.

Nākamās sacensības notiks Bulgārijā. Tas būs Eiropas Čempionāts pieaugušajiem, kurā  no Jēkabpils Latvijas izlasi pārstāvēs Valērijs Cvetkovs, Zane Viliška ,pateicoties savām izcilājām startam jauniešu izlasē un Ņikita Sekretovs, jau vairākus gadus Latvijas izlases galvenais treneris.