Dona jaunais singls “Tev piedzims bērns”

Otrā singla „Tev piedzims bērns” aranžētājs un producents ir Kaspars Ansons, tā ir vienīgā jaunā albuma „Varanasi” dziesma, kurai gan mūzikas, gan vārdu autors ir Dons pats.

„80-to gadu mūzika mani ir ļoti iedvesmojusi, vai tas būtu Queen, Maikls Džeksons vai mūsu pašu Remix. „Tev piedzims bērns” ir atgriešanās 80-tajos, savā ziņā mans „Paldies” par iedvesmu radīt mūziku,” saka Dons. 

Albuma „Varanasi” iznākšanu Dons svinēja sešos pilnībā izpārdotos koncertos „Palladium”, kur publika „Tev piedzims bērns” uzņēma ar sajūsmu un ovācijām.

„Paldies par jūsu atvērtajām sirdīm, smaidiem un acu skatiem visos „Palladium” koncertos, paldies par kopā nodziedātajām dziesmām, prieku, asarām, gurnu kustībām un emociju virpuli, ko jūsu enerģija man dod. Kopā mums neviens kalns nav par augstu vai jūra par dziļu,” saka Dons. „Nekas no šī nebūtu iespējams bez manas komandas, paldies viņiem par milzīgo degsmi, viņu ieguldījums nav izmērāms nevienā fiziski saprotamā lielumā,” turpina mūziķis.

Jau martā un aprīlī Dons turpinās svinēt jauno albumu „Varanasi” akustisko koncertu programmā visā Latvijā. „Lielais albuma „Varanasi” prezentācijas šovs bija sešus vakarus „Palladium” koncertzālē, bet pie klausītājiem ārpus Rīgas dosimies ar akustisku, klusāku programmu. Akustiskie koncerti ir šarmanti ar savu intimitāti, tā ir pavisam cita veida enerģijas apmaiņa, cita veida saruna ar klausītāju,” saka Dons. 

Foto: Mārtiņš Otto, Riga2014.org

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši