Darbu sāk Māra Kučinska valdība

Pirmajā svinīgajā valdības sēdē Ministru prezidents Māris Kučinskis uzrunāja ministrus, sakot, ka “mūsu valstij šobrīd nav vajadzīgi satricinājumi. Latvijai ir vajadzīgas skaidras, precīzi plānotas un ātri realizētas reformas vairākās nozarēs. Mēs nedrīkstam pieļaut, ka, raksturojot situāciju Latvijā, tiek lietoti vārdi sastingums vai stagnācija.”

Valsts prezidents Raimonds Vējonis vēlēja Māra Kučinska valdībai strādāt kā saliedētai komandai līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām: “Jaunajai valdībai jāstrādā, lai Latvijā uzlabotos dzīves kvalitāte un to sajustu ikviens Latvijas iedzīvotājs. Es ticu, ka Jūs esat šeit un darbojaties politikā tāpēc, ka mīlat mūsu valsti,” uzsvēra Valsts prezidents.

Māra Kučinska valdībā strādās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, ekonomikas ministrs un Ministru prezidenta biedrs Arvils Ašeradens, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, kultūras ministre Dace Melbārde, labklājības ministrs Jānis Reirs, satiksmes ministrs Uldis Augulis, tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, veselības ministrs Guntis Belēvičs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Ministru kabineta jaunpienācēji ir ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, līdzšinējos amatus saglabās astoņi ministri, savukārt trīs ministri vadīs citas ministrijas.

Saskaņā ar valdības deklarāciju Māra Kučinska valdības prioritātes ir tautsaimniecības attīstība, valsts drošība un nacionālā identitāte, demogrāfiskās situācijas uzlabošana, ģimenes dzīves kvalitāte un sociālais nodrošinājums, reformas izglītībā un zinātnē, tāpat arī veselības aprūpē.

Foto:MK

Lasi vēl

1

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar
1 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
0 Komentāru autori
jurka Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
jurka
Viesis
jurka

Vismaz pagaidām Kučinskis ir vēl pelēkāks un neizteiksmīgāks kā Straujuma. Nez vai šajos apstākļos un kompānijā viņam pat būtu iesp3ja sevi pozitīvi parādīt.

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši