Brīvdabas muzejs aicina

4. februārī no plkst. 10:00 līdz 17:00 Brīvdabas muzejā notiks ikgadējā konference.

No 7. līdz 9. februārim starptautiskajā tūrisma izstādē – gadatirgū Ķīpsalas izstāžu hallē, apmeklētājus gaidīs Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja stends. Sadarbībā ar Latvijas folkloras biedrību viesus priecēs maskās tērptas folkloras kopas. Muzeja amatnieki un restauratori, etnogrāfi un fotogrāfi, gidi un pasākumu organizatori kuplā pulkā rādīs, ko katrs māk. Ikviens varēs tērpties maskās un fotografēties muzeja jaunajās kamanās.

16.februārī no plkst. 11:00 līdz plkst. 16:00 svinēsim Meteņus kopā ar XV Starptautiskā masku tradīciju festivāla noslēguma pasākumu. Starp ziemas un pavasara saulgriežiem „Ķekatā-ļekatā” skaļi un jautri budēļi nāk. Maskosimies, dziedāsim un kārtīgi ēdīsim grūdeni ar speķa raušiem.       

Ziemas sezonā katru dienu ir atvērta Kurzemes zemnieka sēta, kā arī “Lurķu” māja Kurzemes zvejniekciemā. Atsevišķas ēkas iespējams atvērt pēc apmeklētāju pieprasījuma.

Ziemas sezonā Priedes krogs gaidīs muzeja apmeklētājus ar gardām maltītēm sestdienās un svētdienās.

Katru svētdienu plkst. 10:00 Usmas baznīcā notiek dievkalpojums.

Sniegotā februārī Brīvdabas muzejs piedāvās iespēju iznomāt slēpošanas inventāru un baudīt ziemas priekus, vizinoties ar slēpēm.

Februārī Brīvdabas muzejs aicinās amatniekus pieteikties Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgum, kas šogad notiks 7. un 8. jūnijā.

Brīvdabas muzejs

Foto: publicitātes

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši