Baltic Funakoshi Cup

Sacensībās, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Sporta pārvaldi, piedalījās ap 150 jaunie karatisti no 16 Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas pilsētām.

Jaunie karatisti baltos kimono cīnījās savās vecuma grupās par godalgām trijās disciplīnās: KATA (kompleksi), KUMITE (cīņas) un OPEN – KUMITE. Kopumā tika sadalīti 33 medaļu komplekti un 10 Kausi („Baltic Funakoshi Cup”), kas nosaukti par godu leģendārajam karatē pamatlicējam un kuri tika pasniegti labākajiem karatistiem, kas savās vecuma grupās KATA un KUMITE disciplīnās kopsummā uzrādīja visaugstāko rezultātu. Daugavpili pārstāvēja mūsu Karatē Akadēmijas „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 6. dans) karatisti, kas sīvā konkurencē izcīnīja 6 Pirmās vietas (Armands Petrašķēvičs, Ēriks Medņikovs (divās disciplīnās), Vilnis Kokins un Vinsents Sivačovs (divās disciplīnās)), 8 Otrās vietas (Aleksandra Petrovska, Anastasija Kacs, Ivars Punculis, Vadims Kirčenko, Sergejs Kudlis (divās disciplīnās), Ēriks Medņikovs un Viktorija Kukjane) un 2 Trešās vietas (Vladislavs Kaveckis un Andris Jacišins), kā arī izcīnīja 2 Kausus. Par “Baltic Funakoshi Cup” ieguvējiem savās vecuma grupās kļuva mūsu Ēriks Medņikovs un Vladislavs Kaveckis.