Atvērts jauns dizaina papīrlietu veikals

Dalies!

Dizaina papīrlietu veikals „Manilla” svinīgi sācis savu darbu. Jaunā veikala ideju ģeneratore Linda Lukstiņa pastāsta, ka veikala produkcija saistīta ar papīru, rakstāmlietām, dažādiem rakstāmpiederumiem, kā arī tiek piedāvāta vēstuļu rakstīšana, skaistu un oriģinālu dāvanu saiņošana.

Ideja par šāda veikala izveidi radusies no pašu īpašnieku mīlestības pret rakstīšanu, kā arī idejas autori vēlējušies vērst cilvēku uzmanību uz vēstuļu rakstīšanas burvību, atgādinot, ka tas ir daudz personiskāk, nekā, piemēram, apmainīšanās ar īsziņām telefonā.

Linda Lukstiņa uzskata, ka vēl joprojām ļoti daudz cilvēku sajūsminās par maziem, skaistiem sīkumiem, tādēļ plāno, ka atsaucība no sabiedrības puses noteikti būs. Atbalsts tiekot saņemts jau šobrīd – esot ļoti daudz cilvēku, kam šādas lietas rūp un patīk. Nākotnē plānots piesaistīt tos, kuriem šādas nodarbes un lietas šobrīd vēl šķietami neinteresē.

Viens no pakalpojumiem, ko piedāvā „Manilla”, ir iespēja uzrakstīto vēstuli, apsveikumu vai kartīti noformēt un atstāt sūtīšanai turpat veikalā, nevis doties uz pastu. Tiek piedāvāta arī vēstules nogādāšana adresātam ne tikai uz kādu konkrētu adresi, bet arī sazvanot vai kā citādi sakontaktējot cilvēku un aicinot ierasties veikalā. Esot iespēja vēstulei arī pievienot dāvanu un iespēja ar kurjera palīdzību to nogādāt attiecīgajam cilvēkam.

Anna Ūdre

Lasi vēl

Dalies!

4 thoughts on “Atvērts jauns dizaina papīrlietu veikals

 • 6. novembris, 2013 at 20:00
  Permalink

  Kur atrodas šis veikals?
  vai kā to atrast sociāllajos tīklos?

  Reply
 • 6. novembris, 2013 at 20:30
  Permalink

  Kur atrodas šis veikals?
  vai kā to atrast sociāllajos tīklos?

  Reply
 • 7. novembris, 2013 at 08:24
  Permalink

  Veikals atrdodas uz Baznīcas un Stabu ielas stūra (Baznīcas 37).

  Reply
 • 7. novembris, 2013 at 19:10
  Permalink

  Sociālajos tīklos veikalu var atrast gan Facebook, gan Draugiem.lv, meklējot ManillaLV

  Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

pieci × 5 =

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši