Atsavināti 1440 litri nelegālā alkohola un 63 460 nelegālo cigarešu

Dalies!

Valsts policijas Kriminālpolicijas darbinieki pirms kāda laika saņēma informāciju par iespējamu nelegālā alkohola un cigarešu glabāšanu un tirdzniecību. Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja aizdomās turamās personas.

 

Policisti noskaidroja, ka nelegālais alkohols un cigaretes tika piegādāti no Rīgas, un pēcāk izplatīti Jūrmalas pilsētā. Veicot vairākas sankcionētas kratīšanas Rīgā un Jūrmalā, policijas darbinieki kopā atrada un atsavināja 1440,8 litrus spirta un 63 460 nelegālo cigarešu. Daļa no nelegālajām cigaretēm bija ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām, daļa – bez akcīzes markām.

 

Pagājušās nedēļas sākumā, 14. aprīlī, par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju, Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja sešas personas –1956., 1961. un 1957. gadā dzimušas sievietes, kuras jau iepriekš tiesātas par nelegālo alkoholisko dzērienu glabāšanu un tirdzniecību, kā arī 1963., 1971. un 1957. gadā dzimušus vīriešus.

 

Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa, ir uzsākts kriminālprocess.

 

Šobrīd grupas organizatorei – 1956.gadā dzimušajai sievietei – ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, savukārt pārējiem grupas dalībniekiem ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Foto: VP

Lasi vēl

Dalies!

One thought on “Atsavināti 1440 litri nelegālā alkohola un 63 460 nelegālo cigarešu

  • 21. aprīlis, 2015 at 13:10
    Permalink

    Pamatīgs kvantums!!! Bomžiem sēras…

    Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

1 × viens =

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši