Aptauja: Lieldienu brīvdienās izgulēsies un veiks mājas darbus

Interneta veikala 220.lv veiktajā aptaujā* noskaidrots, ka 95% plāno svinēt Lieldienas, tomēr vienlaikus 52% tuvojošās brīvdienas veltīs miegam un atpūtai. Dažādiem praktiskiem darbiem mājās pievērsīsies 53% aptaujāto.

Vairāk kā puse respondentu svētkus svinēs mājās ar ģimeni (65%), bet 17% aptaujāto dosies ciemos, lai Lieldienas atzīmētu plašākā lokā.

Tāpat šis tradicionāli ir laiks, kad iezīmējas pāreja no ziemas uz pavasara un vasaras sezonu, kas atspoguļojas arī pircēju paradumos. Informē interneta veikala 220.lv mārketinga direktore Kristīne Kalēja: “Iepirkšanās tendences Lieldienu svētkos un brīvdienās katru gadu ir visai līdzīgas. Arī šogad novērojam, ka strauji palielinās sezonai raksturīgie pirkumi, piemēram, dārza preces, sporta inventārs, velosipēdi, skrituļslidas. Šis laiks tiek izmantots arī darbiem, kuriem ikdienā neatliek laika, piemēram, veikti mājas labiekārtošanas darbi vai īstenoti plāni par izmaiņām interjerā. Tikmēr dārza darbu entuziasti pievēršas sēšanai un stādu stādīšanai.”

Arī veiktā aptauja liecina, ka 31% respondentu šobrīd aktuālas ir preces bērniem āra aktivitātēm, bet 30% sāks gatavoties sezonālo dārza darbu uzsākšanai, iegādājoties dārza preces. Tuvojoties siltajam laikam, 18% aptaujāto aktuāls ir jautājums par sporta preču iegādi, tajā skaitā jauna velosipēda.

*220.lv veica aptauju ar sociālā tīkla Facebook starpniecību laikā no 21. līdz 26.martam, un tajā piedalījās 325 respondenti.

Informāciju sagatavoja Inga Galkina, Sabiedrisko attiecību konsultante.

Lasi vēl

1

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar
1 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
0 Komentāru autori
izomusi Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
izomusi
Viesis
izomusi

Man arī kādreiz tā likās bet nonācu pie secinājuma ka tas nemaz dzīvē tā nestrādā Padomā pats Kāpēc cilvēki pērk lietotas lietas? Lietoto preču tirgū cena ir galvenā. Esmu tirgojis perfektā stāvoklī saglabātus telefonus, kamēr tev stāv augstāka cena interese = 0. Dabūn laist lejā cenu kamēr sasniedz apbružātu telefonu cenu un tad jau aiziet. Starpība 150EUR nekad nebūs max 50 un tici man, saprāta robežās nedaudz paskrāpēts telefons aizies tā tikai, ja būs lētāks par vidējo cenu pērkot lietotu cilvēks rēķinās ar lietojuma pēdām. Tie kas grib perfektā stāvoklī, tie ņem no veikala. viagra cheap

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši