Alus „Lāčplēsis Dzintara” saņēmis bronzas godalgu pasaulē lielākajā alus konkursā

Alus „Lāčplēsis Dzintara” saņēmis bronzas godalgu kategorijā Amerikas stila dzintara lāger. Uldis Vērsis, „Lāčplēša” alus darītavas Liepājā vadītājs: „Izturēt sīvo alus darītavu konkurenci un iegūt bronzas godalgu šajā prestižajā alus konkursā, ir liels pagodinājums ne tikai mūsu alus darītavai, bet atzinība visai valstij un nācijai. Lāčplēša Dzintara alus šķirne ir īpaša ar tās skaisto dzintara krāsu un izcilo garšu, un mēs esam lepni, ka pasaules labākie alus eksperti to ir atzinīgi novērtējuši, un ka esam vienīgie no Baltijas valstīm, kuri ieguvuši šo prestižo godalgu.”

Alus darītavas pārstāvēja 58 pasaules valstis no 5 kontinentiem. Savukārt žūrijā bija 219 alus eksperti no 31 valstīm. Konkursu organizē Alus darītavu asociācija ASV.

„Lāčplēsis Dzintara” ir viens no trim vispopulārākajiem alus darītavas „Lāčplēsis” aliem. Šī šķirne pārstāv pasaulē populāro lāger alu, kam ir gaiša dzintara krāsa un grauzdēta iesala garša. Perle aromātiskie apiņi rada patīkamu aromātu, un Magnum rūgtie apiņi līdzsvaro alus garšu, kā arī piešķir tam rūgtumu.

Foto: publicitātes

 

Lasi vēl

TOP Komentāri

Komentē anonīmi vai Ienāc profilā, lai komentētu
avatar

Populāri

Runā

Jaunākais

Interesanti

Nejauši